slivkinho

Co mám dělat, když lamelový rošt v posteli nepříjemně vrže?

Dobrý den, prosím Vás o radu. Koupil jsem novou manželskou postel s úložným prostorem a polohovacími rošty. Mám jí cca 3 měsíce, ale čím dál tím víc vržou rošty, když s postele slézám, nebo když do ní lehám. Někdy i když se otáčím. Nemá s tím někdo zkušenosti? Děkuji za rady.

PS: Vážím 80 kg, váhou by to být nemělo.

Nejlepší odpověď
anonym

… zlatý slamník.

Další odpovědi
gecco

Zjisti si, které plochy (která místa) při vzájemném pohybu vržou a buďto je vypodlož něčím kluzným (třeba plátkem plastu) a nebo aspoň ´namaž´ (např. parafinem).

briketka10

reklamovat pokud to ještě jde..

S.Mikušek

To jsem zažil taky.
Nový rošt jsme celkem volně vložili do rámu postele.
Dlouho se nic nedělo, pak najednou začala postel vrzat.
Rošt byl roztažený, už se opíral o rám.
Než jsem vymyslel co s tím, rošt se roztáhl tak, že téměř nešel vyndat.
Vrzání ale přestalo.

Jan Otylano

Pár zajímavých tipů najdeš také v tomto článku https://www.nabytek-interior.cz/cla­nek/kazi-vam-vrzani-postele-spanek-rychle-a-snadne-reseni

jiri Linhart

Muj deda mazal prkna v postelich obycejnym mydlem a prestalo to vrzat a ja to tak delam stale a stale to funguje !