muhamed

co mam delat, kdyz chci byt…

VOJAK. Bracha taky byl v Kosovu atd… Ja bych tam chtel taky, ale rikaji mi ze musim mit stredni skolu. Nebude stacit, kdyz si udelam nejakou skolu s maturitou??
Doplňuji:
No, ale kdyz bych sel na toho opravare, tak budu taky „bojovat“?? :D

Nejlepší odpověď
Drap

Škola s maturitou je střední škola. A potom ještě aby armáda přibírala a vybrali si tě. Jinak už nepotřebuješ nic.

Další odpovědi
bolak

To si piš že budeš bojovat, o holý život!

(respektive o přežití, abys měl vůbec co do huby)

Michal Kole

střední škola s maturitou stačí dokonce i učňák, např. na technické profese, např. opravář aut.

www.novakariera.cz
www.army.cz

taky bych chtelaa být no))))
jestli mi to výjde jdu na vojenskou pak uvidime pokud see bude dařit budu vojakem nebo policajtkou ;)

Janasa

Myslím, že budeš muset jít na Univerzitu obrany do Brna…

muhamed

773038948: Jakou delas skolu?