Killmen

Co mám dělat, abych na střední nepropadnul?

Z jednoho předmětu mám za tohle pololetí jen čtyři pětky a pravděpodobně dostanu další(za termín odevzdání projektu).
Za první poletí mám známky celkem v poho. Taky bych měl dostat jednu dobrou známku(1–3) za jeden projekt. podle průměru mi vychází asi 4,5. Prosím poradte mi, co mám dělat. Vážně bych nerad propadnul. Budu rád za každou odpověd

Odpovědi
unnamed

Myslím,že najlepšie bude keď sa dohodneš s učiteľom/uči­teľkou na odpovedi alebo na projekte…
btw. nič iné ti vlastne ani neostáva,len sa učiť..

Drap

Pozdě bycha honiti. Zkusit co jde opravit intenzivním učením a potom už jen čekat jak to dopadne. Během čekání se pilně uč, zlepší to tvé vyhlídky při reparátu.

iceT

Učit se a snažit se nebýt lempl, učitel snahu uvidí a podle toho bude hodnotit. Pokud ti učivo nejde, domluvit si doučování.

postcd

Začít se učit (návody na efektivní uč. si najdete ve vyhledávači jako google)
A poprosit učitele zda by vás mohl přezkoušet s cílem zamezit nedostatečné.
Určitě budou i další neférové a podvodné praktiky jak nepropadnout.

JájsemRaibek

Zde je to pěkně popsáno co dělat:
https://youtu­.be/ltMuIMUPxn8?t=29s

mosoj

Už Voloďa říkal :" učit se, učit se, učit se .