Avatar uživatele
mija bill

co mám dělat????????

co mám dělat, když se semnou chce někdo bavit ale ja s ním ne ale nechci aby byl zklamaný?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aramah, poa.li před 4436 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Člověk by se měl naučit neřešit pocity druhých,pokud nikomu samozřejmě neublížím. Jinak je to jejich problém.
Bud sama sebou,pousměj se a odejdi a dál se tím nezabývej.
Kdysi jsem to také řešila. Nikdo z rodiny se mnou nechtěl do města,protože mám tolik známých,že jsem vlastně skoro nikdy nedošla tam,kam jsem chtěla,nebo došla až později…
Pořád mě někdo zdravil a zastavoval a rodina byla na nervy:-D. I mně to bylo pak nepříjemné a naučila jsem se,že když mě někdo zastavil i dnes,tak se jen pousměju a jdu dál s tím,že pospíchám…
Neboj se,bud sama sebou a neřeš je. Nauč se nedělat nic,co Ti je nepříjemné…
Doplňuji:
V týdnu jsem pomáhala paní uklízet barák po rekonstrukci. Byli tam ještě zedníci a ti nás vezli pak domů. Jeden z nich si na mě sehnal číslo a chtěl jít se mnou na kávu.Napsala jsem,že nejdu,ale nenechal se odbýt a do dneška mi neustále píše. Já se směju,ale jak se znám,když řeknu ne,tak NE!!:-D Prostě ne a ne a ne!:-)) A vůbec ho neřeším…:-))

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Když nechceš, aby byl zklamaný, tak se s ním klidně bav, ale drž si odstup a nedávej mu šanci na něco bližšího. Jestli tě ale někdo proti tvé vùli vyloženě obtěžuje a ty chceš být jen slušná, tak to nedělej. Dej najevo, co si myslíš, než se stane něco nepříjemného.
V práci je to samozřejmě něco jiného než v soukromí. Slušně někoho odpálkovat je mnohdy docela umění.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Jo holčičko jen se uč,
v životě se budeš muset bavit s lidmi, kteří ti nesedí a ještě se hezky usmívat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Nevyvíjej aktivitu a jen reaguj. Snad to pochopí a přestane se snažit… A nebo si promluvte – v klidu samozřejmě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

přesně jak píše Aramah až budeš mít třeba v práci šéfa „psa“ tak se s ním budeš muset bavit a smát se na něj od ucha k uchu..
nejen v práci na úřadě a všude jinde..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Nejprve si přesně ujasni co vlastně chceš a zdali vůbec.
Pak už ti nebude nic bránit jasně se dotyčnému vyjádřit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Musíte si, moje milá, sama napřed vybrat, co chcete více: zachovat si soukromí a nepouštět se do debaty, anebo Vám na dotyčném natolik záleží, že ho nechcete zklamat i za cenu obětování svého pohodlí. Pokud si toto ujasníte, máte řešení na dlani. Odmítnout lze nekompromisně i šetrnou formou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek