FlAsh_7

Jak reagovat na nepříjemné otázky na moje soukromí?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je příliš obecná.

Záleží na tom, kdo se ptá a co považujete za soukromí.

Ale rozhodnutí je na vás, zda chcete, nebo nechcete něco sdělit ze svého soukromí.

Další odpovědi
Edison

Jak chceš. Na něco odpovídat chceš, na něco ne. Klidně odpovědět odmítni. Je to jen na Tobě.

Malvína

Jednoduše. Prostě řekni, ze odpovídat nebudeš, protože je to čistě tvá věc. Člověk musí umět v životě projevit nesouhlas, nepodvolit se ostatním jen proto, že to chtějí. Je to velice dobrá vlastnost. Uleví se ti, protože ostatní dají s takovými otázkami pokoj.

Kryšpín

Dát si štamprle becherovky.

Ametyst

Široce se usměj na tazatele a zeptej se : A proč se na to ptáš?

Rokio

Řekni tazateli: „Uvádíš mě do rozpaků.“

led

Na to je jednoduchá odpoveď protiotázkou:
„Chcete, aby som si vymýšľala, alebo mlčala?“