Michal Kole

Co má první dáma a první dcera prezidenta,pre­miéra,předsedy vlády, poslanecké sněmovny,senátu za povinnosti vůči státu?

Odpovědi
Drap

Vůči senátu nemají žádné příme povinnosti.

lukas.zmizik

Nemají žádnou povinnost. A ani žádné peníze nám milým lidem neberou, protože od státu nic nedostávají.
Doplňuji:
To, že manželka prezidenta svého muže na nejrůznější akce a návštěvy doprovází není povinnost daná zákonem, ale pouze v uvozovkách společenská „povinnost“.

led

Sú to spoločenské povinnosti „panej domu“ pri politických a spoločenských stretnutiach. V dobe kým sa politici radia, „Pani domu“ sa stará o ich „polovičky“.
V prípade „Prvej dcéry“ je to obdobné u „Potomkov“ radiacich sa politikov.
Tieto povinnosti určuje „Protokol“, podľa ktorého sa politici riadia.

Larissa

Dle mého amatérského pohledu pouze berou nám (milým lidem :p) peníze.

Damiana

Naučit se plavat Michale, někteří občané by jim to přece neodpustili…:-)