JohankaDl

Co kupujete k Vánocům?

Víceméně mi jde o nejbližší rodinu (sourozenci, rodiče, děti), ale zajímají mě i obecné tipy :)

Nejlepší odpověď
marci1

E-shopisté zase řádí. Firma Acom ..... je asi dobře platí. ☹ Víte, že na tomto webu je reklama zakázána ? ☹
http://www.vanocni-darky.cz/kontakt-na-provozovatele/

Další odpovědi
zzzzz

Já normálně nemaže, ale u tebe udělám vyjímku:-DDD

Ano mažu ti to já:-DDD

Banán88

taaaakzeeeeee … hodinky , tricka , nejake ty sportovni hadriky adidas a everlast , kulichy, saly, drobnou elektroniku a jako kazdorocne jeste bokem penize do obalek aby si take poridili co uz jsem ja treba netusil jako chtene..

Drap

Většinou kupuji na vánoce dárky.
Doplňuji:
Tedy na Vánoce

ptáč

Většinou iPody, tablety, všelijaké telefony, televize a podobně. Nejoblíbenější jsou domy na klíč. Ovšem je nutno respektovat barvu fasády a druh obkladů v koupelně, jinak mi dárek omlátí o hlavu. Já jim to dám a oni se na mě smějí, pak se někdo třeba zlobí, že ten tablet je malý, nebo že telefon je jenom na dvě SIM, nebo že dům je daleko od města. Ale já si je všechny takto kupuji a oni o tom nevědí. Však se o mě postarají, až nebudu moci. A doufám že mě nedají do nějakého ústavu a navštěvovat mě jen když mi přijde důchod. Vánoce, to jsou především dárky. Sousedům kopanec do prdele, rodině narvat všechno, ať se o nic nemusí starat. Dárky, jo jo, takový rodinný úplatek.

PlayStationa

Docela dost tipů je tady na tom webu http://www.vanocni-darky.cz/ (a z větší části se shodují s tím, co kupuji já).

Broukk

Asi klasicky oblečení, knihy, sestra chce náhrdelník Swarovski, který si vyhlídla na internetu. A pár maličkostí, aby všechny dárky nebyly předpokládané.

ivzez

Neslavím a neuznávám Vánoce
(náboženský svátek).

Ani k vánocům (s malým v) nic nekupuju.

Ivana752

Zatím mám jen dva dárky, koupila jsem si komponenty Swarovski – kolekce Chessboard a vyrobila mamce náušnice s přívěskem na krk. Jinak bych chtěla jet začátkem prosince do zahraničí (Německo nebo Rakousko) a koupit většinu dárku a vánoční výzdobu tam