Avatar uživatele
JohankaDl

Co kupujete k Vánocům?

Víceméně mi jde o nejbližší rodinu (sourozenci, rodiče, děti), ale zajímají mě i obecné tipy :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3472 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

E-shopisté zase řádí. Firma Acom ..... je asi dobře platí. ☹ Víte, že na tomto webu je reklama zakázána ? ☹
http://www.vanocni-darky.cz/kontakt-na-provozovatele/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Já normálně nemaže, ale u tebe udělám vyjímku:-DDD

Ano mažu ti to já:-DDD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Banán88

taaaakzeeeeee … hodinky , tricka , nejake ty sportovni hadriky adidas a everlast , kulichy, saly, drobnou elektroniku a jako kazdorocne jeste bokem penize do obalek aby si take poridili co uz jsem ja treba netusil jako chtene..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Většinou kupuji na vánoce dárky.
Doplňuji:
Tedy na Vánoce

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Většinou iPody, tablety, všelijaké telefony, televize a podobně. Nejoblíbenější jsou domy na klíč. Ovšem je nutno respektovat barvu fasády a druh obkladů v koupelně, jinak mi dárek omlátí o hlavu. Já jim to dám a oni se na mě smějí, pak se někdo třeba zlobí, že ten tablet je malý, nebo že telefon je jenom na dvě SIM, nebo že dům je daleko od města. Ale já si je všechny takto kupuji a oni o tom nevědí. Však se o mě postarají, až nebudu moci. A doufám že mě nedají do nějakého ústavu a navštěvovat mě jen když mi přijde důchod. Vánoce, to jsou především dárky. Sousedům kopanec do prdele, rodině narvat všechno, ať se o nic nemusí starat. Dárky, jo jo, takový rodinný úplatek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PlayStationa

Docela dost tipů je tady na tom webu http://www.vanocni-darky.cz/ (a z větší části se shodují s tím, co kupuji já).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Broukk

Asi klasicky oblečení, knihy, sestra chce náhrdelník Swarovski, který si vyhlídla na internetu. A pár maličkostí, aby všechny dárky nebyly předpokládané.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Neslavím a neuznávám Vánoce
(náboženský svátek).

Ani k vánocům (s malým v) nic nekupuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivana752

Zatím mám jen dva dárky, koupila jsem si komponenty Swarovski – kolekce Chessboard a vyrobila mamce náušnice s přívěskem na krk. Jinak bych chtěla jet začátkem prosince do zahraničí (Německo nebo Rakousko) a koupit většinu dárku a vánoční výzdobu tam

0 Nominace Nahlásit