Lukáš222

Dárek pro rodiče – vánoce

Ahoj hledám dárek pro rodiče zhruba do 1500 kč…ale nevím vůbec co…minule jsem koupil elektrický gril, ale tentokrát bych chtěl koupit něco méně do domácnosti.
Díky ,
Lukáš

Nejlepší odpověď
anonym

Tady si určitě něco vybereš www.fler.cz jsou tam originální věcicky, které v obchodech nekoupíš přitom za velmi přijatelné ceny.

Další odpovědi
iceT

Lístky do kina či divadla,nebo jiný zážitek,ale co třeba taky něco takového
http://eshop.za­mekloucen.cz/pro­ducts/nocni-prohlidka-zamku-s-veceri-pro-dva/ ve vašem městě nebo okolí by e určitě něco našlo…
Doplňuji:
nee,ale dala jsem vyhledat večeře pro dva a toto mi vylezlo…

terry

To je těžký, když je neznáme a nevíme, co je baví.
Třeba nějaký pěkný film na DVD? Kožené rukavice? Peněženku? Opasek?
Doplňuji:
iceT – To je dobrý 🙂. Moc dobrý.
Ty tam někde bydlíš? U Loučeně?