patmull

Co když mám průměr 2,25 a na VŠ promíjejí příjmací zkoušky do průměru 2,25?

Možná se vám tohle bude zdát jako hloupý dotaz, ale chci se raději ujistit. Na FEI na VŠB v Ostravě promíjejí příjmací zkoušky (cituji): také těm uchazečům, kteří mají průměr z maturity do 2,25. Já mám maturitní průměr přesně 2,25. Co to podle vás znamená? Přijmou mě i bez příjmacích zkoušek nebo ne?

Odpovědi
Lamalam

Příjmačky budou prominuty

Je to jasné. Promíjejí do průměru 2,25. ty máš průměr 2,25, tak v čem vidíš problém?

Löwe

Jiná odpověď

Doplňuji:
Zeptat se vedení školy.

Luxx

Jiná odpověď

s určitostí ti odpoví jen škola, ale když se někde uvádí do XX, tak je to myšleno včetně XX