Srandista

Co jste se v životě nikdy nenaučili, ale přáli jste si po dobu života naučit?

Nejlepší odpověď
paul1

Už nějaké dovednosti, které jsem neuměl a chtěl se naučit, ovládám, aspoň částečně (např. ukulele, práce s dřevem – řezbařina). Ještě bych to chtěl zkusit s malováním, které se mi vždy líbilo.

Další odpovědi
Drap

Takových věcí je celá řada. Některé jsem zkoušel a nenaučil se, třeba někdy jindy. To co jsem nikdy nezkoušel a chtěl se naučit, je třeba štípání pazourků a vyrobit funkční kamený nůž.

jirka F

Zahradnickou vazbu.

Ametyst

Ekonomiku, účetnictví, němčinu.

EKSOT123

Včelařit, aspoň základy elektrikářství, tančit, …

Rokio

Hraní na flétnu, abych mohl provozovat busking.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.