Co jsou to základy?

Co jso to základy v oboru stavebnictví

Nejlepší odpověď
Dandi

Pokud se nemýlím, tak je to jakási základová deska, na které se pak bude stavět.

Další odpovědi
jarčáč

Tato otázka je dost špatně položená, ale určitě myslíte co se myslí pod pojmem „základy“ ve stavebnictví.

Každá stavba začíná vytyčením a následně výkopovými pracemi.Potom přijde na řadu železobeton, který se rozprostře po celé ploše.Není podmínkou, záleží na typu stavby. Můžou to být železobetonové pásy, nebo jen patky.A tomuhle se říkají základy.

to je jen jednoduché schrnutí.Více se o tom můžete dozvědět v odkazu.

Zdroj: http://www.sta­vocentrum.cz/in­dex.php?none=1&ac­tion=clanek&c_id=557

GangstaHelper

Základová deska, na kterou se bude stavět to asi fakt nebude ;D spíš něco jako základní znalosti, které je třeba vědět, abyste se mohli učit vyšší stavebnictví, nebo požadavek k přijetí na SŠ Nebo možná základy v praxi, pokud se jedná třeba o nabídku práce.

alenka901

základy jsou pravidla podle kterých se bude v budoucnu stavař řídit

Attack-design

základy např. pod domem – na tom ten dům sotjí – železo,beton