Co jsou to vnitřní HR předpisy?

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Domnívám se, že zkratka HR vychází z anglického Human Resources, tedy lidské zdroje.

Přeloženo do češtiny by se jednalo o mapování možností zaměstnanců, vytváření pracovních plánů, stanovování odměn, kultura a další procesy týkající se zaměstnanců.
V praxi u nás tento model moc nefunguje, neboť nejlepší motivací jsou peníze a slavní manažeři lidských zdrojů vymýšlejí za těžké prachy předpisy spíše demotivující.