Avatar uživatele
xiperio

Co je větší hazard? Hrací automaty, nebo loterie?

Co je větší hazard? Automaty, které jsou nastaveny tak, že vyhrává každý desátý, nebo sportka, kde je pravděpodobnost výhry 1:několika desítkám miliónům?

Zajímavá 0 před 1103 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Investice do pohostinství a ubytovacích služeb!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Přijde na to, kolik do sportky naházíš peněz.
V obecné rovině je hraní automatů více návykové a lido od něj víc čekají, protože očekávaná výhra je hned, Ve sportce je potřeba čekat na tah.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Není pravda, že výherní automaty jsou nastaveny tak, že vyhrává každý desátý. Výhernost (OUT/IN) se nastavuje typicky na 0,8. Je to hra s největší výherností ze všech možných. Stejně tak cena jedné hry. Není možné proto mluvit o hazardu v pravém slova smyslu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Automaty, protože jsou návykové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Podle mě je to prašť jako uhoď. Záleží, o jak velké peníze se hraje. Já třeba si občas zahraju automaty na https://games­center.cz/ , ale jen o „drobné“. Kdyby manželka zjistila, že hraju o tisíce, tak by mě hnala 😁 . Jí se to celkově moc nelíbí, ale když ví, že hraju občas a za malé částky, tak mi to toleruje 🙂 .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
xiperio

Znám dokonce několik hráčů co vsázeli na sporty a prosázeli baráky a auta. Tak nevím, které sázení má vyšší nebezpečnost pro společnost.

před 1103 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek