xiperio

Co je větší hazard? Hrací automaty, nebo loterie?

Co je větší hazard? Automaty, které jsou nastaveny tak, že vyhrává každý desátý, nebo sportka, kde je pravděpodobnost výhry 1:několika desítkám miliónům?

Odpovědi
zjentek

Investice do pohostinství a ubytovacích služeb!

nyjono

Přijde na to, kolik do sportky naházíš peněz.
V obecné rovině je hraní automatů více návykové a lido od něj víc čekají, protože očekávaná výhra je hned, Ve sportce je potřeba čekat na tah.

Hlada

Není pravda, že výherní automaty jsou nastaveny tak, že vyhrává každý desátý. Výhernost (OUT/IN) se nastavuje typicky na 0,8. Je to hra s největší výherností ze všech možných. Stejně tak cena jedné hry. Není možné proto mluvit o hazardu v pravém slova smyslu.

elkon

Automaty, protože jsou návykové.

Jakub Tlapal

Podle mě je to prašť jako uhoď. Záleží, o jak velké peníze se hraje. Já třeba si občas zahraju automaty na https://games­center.cz/ , ale jen o „drobné“. Kdyby manželka zjistila, že hraju o tisíce, tak by mě hnala 😁 . Jí se to celkově moc nelíbí, ale když ví, že hraju občas a za malé částky, tak mi to toleruje 🙂 .

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Znám dokonce několik hráčů co vsázeli na sporty a prosázeli baráky a auta. Tak nevím, které sázení má vyšší nebezpečnost pro společnost.