zjentek

Co je to za zvuk, který se ozve vždy po probuzení PC ze spánku?

Nechci plašit ale je to docela řacha. Dělá to od novoty, ale ještě jsem o tom nikomu neřekl. 😉

@dochy, ano, no, je to takové dudu,du. Jako když vjede nebo vyjede kazeta do/z videorekor­déru. (;

Celé to při startu dělá dojem jakési těžce namáhané mechaniky, což teda nevím které přesně, když je tam SSDéčko 🤷‍♂️…takže co to řachne, to nevím.

Nejlepší odpověď
da ny

Možná je to jen pozdrav, nechce se mu vstávat do „rachoty“ 😉

Další odpovědi
Dochy

Když nám ten zvuk nějak nepřiblížíš, asi Ti nepomůžem.

cochee

A optickou mechaniku tam máš? Teoreticky se může stát, že se zvukově projeví; pokud je v ní zapomenutá placka, projeví se vždycky najisto.