autacek

Co je to za závadu na TV?

Na TV se mi začaly objevovat tyto výpadky obrazu, lhostejno jestli se jedná o signál TV nebo počítače. Bohužel je to nahodilé a nevím jak se bránit, aby mi TV (teď navíc k blížícímu se konci záruky) nevrátili s tím, že se závada neprojevila.

Nejlepší odpověď
mzm

Vrátit. Tohle vypadá na panel nebo grafiku. Myslím, že fotka by měla být postačující k tomu, aby se tím aspoň zabývali. Věřím, že podobné závady viděli a ví, co s tím. Případně bych zkoumal, za jak dlouho se projeví (zahřátí).
Určitě se to samo nezlepší.