Co je to ,,série s opakováním?"

týká se to posilování a rád bych věděl co je přesně série,co opakování a co to znamená dohromady,jak chápat ty čísla,které u toho většinou jsou.díky moc

Nejlepší odpověď
Retko

Udelam ti priklad s klikama. Serie s opakovanim tady znamena, ze udelas treba 15 kliku a jdes si na 2 minuty sednout. Pak udelas zase 15. Zase si des sednou. Pak udelas treba min, protoze kliky jsou tezke. Takze takle.

U jinych cviku, kdyz delas serii bys mel pridavat zavazi.

Další odpovědi
mojitek

Je to jednoduchy,
OPAKOVANI znamena kolikrat napr. zvednete cinku(udelate kliku,atd) najednou.Takze udelate treba 30 kliku,pak odpocinek,pak zase 30 kliku. Tzn,ze jste udelal 2 serie po 30 ti opakovanich.

Michal

Cvičíš nějaké ,řekněme posilovací cviky.Potom cvičíš sestavu cviků. A celou sérii nebo cvik opakuješ podle cvičebního plánu.