Co je to čtyřkorunková plotna?

Chci koupit plynovou varnou desku a jeden hořák je čtyřkorunkový.

Nejlepší odpověď
standa

Čtyřkorunkový hořák nebo-li plotna je novinkou v oblasti plynových varných desek…, jedná se o ´větší´ hořák, který zajišťuje jednak rovnoměrnou distribuci tepla a jednak je i větší tepelný výkon.

Na takovýchto ´větších´ hořácích lze s úspěchem používat i tzv. WOK pánve (široká a hluboká pánev, která slouží současně jako hrnec), kde je potřebné rovnoměrné ohřátí celého dna velké pánve.

Další odpovědi
Lencis

Odpověď je vyčerpávající tak jen doplním, že já ji mám a mohu ji jen doporučit 😉