Co je to CRACK

k různým staženým hrám a podobně je vždy potřeba crack, já se tedy ptám, co to vlastně je?

Nejlepší odpověď
blesk26

Crack je většinou nelegálně upravený spouštěcí soubor, kterým bývá nutno přepsat původní spoušťák. S jeho pomocí potom dají obejít určitá opatření proti kopírování – hra funguje, i když je nelegálně stažená.

Další odpovědi
alenka901

crack je soubor díky němu rozchodíš stáhnutou hru,když ho nemáš hru nerorjedeš,většinou ti to bude házet tabulky.další funkce je v tom že ti hra pojede bez cd