Co je to chirurgická ocel?

Potřeboval bych vědět, jak odolává chirurgická ocel vodnímu kameni a co je to vlastně chirurgická ocel.

Nejlepší odpověď
Lencis

Obecně jde o kov nepodlehající zkáze i ve velmi agresivním prostředí, tedy nereziví a ani vodní kámen kov nenaruší, ovšem usadit se za určitých podmínek vodní kámen může.

Chururgická ocel je speciální ocel třidy 17, což znamená že má vysoký obsah přidaných prvků např. chrom, wolfram, vanad a další