co je tag?

co je tag ¨co je tag co je tag

Nejlepší odpověď
JayDee446

Tag je buď podpis sprejera, nebo pojem z HTML – něco, co se nachází mezi dvěma špičatými závorkami. Třeba něco jako < abcde >

Další odpovědi
kenyrts

tady si to naštudujte,ale myslím,že vám to k ničemu nebude,ale dobrá.

Zdroj: http://www.pes­tujemeweb.cz/ob­sah/html/tagy­.php

fortin

Klíčová slova: tag. Tag je klíčové slovo které pomáhá vyhledávání podobných třeba souborů, videí. Protože vyhledávání obsahu internetu se usnadňuje značkováním (indexováním) TEXTEM, protože ještě neexistuje obrázkový tag (namalovaná paprika, auto..)

Kmet

Mimo jiné také z němčiny slovo den.