DandrdaMan01

Když nahrávám video na YouTube, co to jsou Tagy, popis?

Nejlepší odpověď
Elen5105

Já tagy vždycky chápala jako něco, co označuje danou věc. Například video, kde si někdo hraje se psem. Tak jako tag napíši pes, hra, zábava, aport atd… Tak to chápu já. Pak jsou na YouTube populární i videa, kde se lidé tagují navzájem.
Tady na to již někdo odpovídal. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-jsou-to-tagy
A popis je jednoduchý. na YouTube slouží k tomu, aby do popisu lidé uváděli např. nějaké doplňující informace k videu, kontakt, příp. o čem video je, varování atd… Koukni se k nějakému autorovi videa a lehce poznáš, k čemu popis je. Tady máš odkaz na něčí video. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Ti4lS6UYE-k a koukni se do popisku.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Čistě logicky popis by se dal definovat jako popsání daného tématu. Tudíž pokud chcete upřesňovat.

dnb

Tak jak říká Elen5105, jsou to slova, která pomáhají k vyhledání videa jinými uživateli. Např. Video s názvem „Hrající si koťata“. Bez tegů je pak video vyhledatelné pouze na tento název. Připíšeme-li k videi i Tagy: kočka, kočky, koťata, kotě.....,a do vyhledávače pak uživatel napíše jeden s uvedených výrazů (tagů), je velká pravděpodobnost, že mu vyskočí i vaše video s názvem „Hrající si koťata“.