aliendrone

Co je špatného na silikonových prsních implantátech?

Nemyslím tím případné zdravotní komplikace, ale takové ty řeči „stejně má ty kozy umělý“ apod. Pokud je zákrok povedený (což ČASTO nebývá a výsledek je STRAŠNÝ), tak na tom podle mne není nic špatného. Nebo ano? Proč se tedy silikony odsuzují/zavrhují a vedou se o nich a jejich nositelkách tyhle řeči?

Doplním otázku>>>
Zajímá mne především to, že většina kosmetických zákroků nikoho tak neprudí. Když má žena karhák jak hokejku a nechá si udělat plastiku nosu – nikomu to nevadí. Odsátí tuku také ne, vytáhnout xichtík, že tlamku má od ucha k uchu, ok. I botox, pokud se to s ním přežene a třeba rtíky jsou po něm jak po náletu zuřivých sršnů nikoho nerozhodí, maximálně se někdo ušklíbne a konstatuje: „ta má ale ránu“.

Ale silikonová prsa BĚDA, tady tedy bez pardonu prrr! To je hned „Ta kráva si nechala vycpat cecky!“ BTW – nemyslím, že to musí být nedostatkem sebevědomí. Copak se ženy nechtějí líbit? Nemůže to být dost silný důvod pořizování implantátů? Konec konců jsou bez problému schopny vyhodit desetitisíce i statisíce za kabelčičku nebo botičky. (K čemu? Ukažte mi chlapa, který ROZPOZNÁ pravou kabelku Vuitton od faku!! A o tom, že reálná hodnota takové věci je někde na setině prodejní ceny není žádná.)

Venkoncem – pěkného výstřihu si chlap všimne i na VELKOU vzdálenost (na rozdíl od jiných pozitivních vlastností, které nejsou očividně zřejmé – povaha, inteligence aj.) a o to jim asi jde. To přísloví, že spousta chlapů je blbých, ale málokterý je slepý mi přijde pravdivé, tudíž pokud ženě to riziko „instalace“ přijde přijatelné, je to v podstatě ekvivalent předělávání chrupu a jiných zákroků. Myslím.

Proto mi nedává smysl ta zjevná antisilikonová zášť (POZOR, zaregistroval jse to i u některých chlapů!!!), rád bych tomu přišel na kloub. To případné nízké sebevědomí je asi součást řešení, ale nejspíš ne celé řešení.

(Zárověň se tímto se omlouvám těm, kteří již odpověděli a nyní musí případně komentovat do diskuze – jsem prostě Aliendrone a my vetřelci jsme zvyklí sdílet myšlenky, proto občas zapomínáme, že méně vyvinutým rasám jako jsou lidé je třeba věc přesně nastínit, jelikož z podstaty své přirozenosti nemohou hned z první vědět, o co mi jde. Ještě jednou sorry lidi! ;) :D :D)

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud má žena místo prsou jen něco jako knoflíky od sporáku a působí jí to mindráky, na implantátech nic špatného nevidím. Nic se ale nemá přehánět, udělat z nich vražednou zbraň velikosti melounů je spíš odpudivé.

Další odpovědi
marci1

Pokud má žena hruď jako letiště a nechá si udělat silikony, beru. Ale bohužel často silikony neodpovídají postavě dotyčné. Pokud váží 45 kg i s postelí, tak silikony č. 5 asi nejsou to pravé ořechové. Ale proti gustu žádný dišputát. 🙂

xxx3

Tak nelegální to samozřejmě není, jen to o majitelce vypovídá, že potřebuje především zvýšit sebevědomí a patrně ji nenapadá jiná možnost, než zvětšení objemu hrudníku…Já to tedy nijak nekomentuji, protože si toho nevšímám, ale zdá se, že pro jiné lidi je to asi téma…

ivzez

Přemýšlím spíše o tom, jaké asi ženy si potřebují
„zvednout sebevědomí“ umělým poprsím nebo jinými
plastickými operacemi.

Implantáty bych „vzala na milost“
jenom v případě nemoci.

Dochy

Osobně považuji podobné „estetické“ zásahy za hloupost a hazardování s vlastním tělem. Netýká se to jen „silikonů“ ale i toho botoxu, natahování xichtu, rovnání orlího nosu apod.

Samozřejmě nemám nic proti napravování úrazů, řešení případů, kdy projevy stáří způsobují další potíže apod…

Ve většině případů mi to může být jedno, ať si každý se svým tělem dělá co chce… Ale pokud si budu vybírat přátele, tak tohle by potenciálním kandidátům pravděpodobně výrazně ubralo body, protože budu předpokládat, že jde o lidi až příliš zaměřené směrem který mně nezajímá (alespoň ne v kladném smyslu)

autacek

Tak nejprve bych viděl zdravotní komplikace a možná rizika jen z důvodu rozmaru, další roli hraje závist že ne každý na to má a v neposlední řadě nesoudnost nositelek co si tam nechají vymodelovat něco neúměrně velkého. Přitom po praktické stránce a především ve sportu jsou menší prsa jednoznačnou výhodou.

dubraro

IMHO na nich není nic špatného, ani to odsouzení není tak všeobecné, jak píšeš. Jediný omyl je, že by to dělaly kvůli chlapům. Dělají to kvůli ostatním ženám, se kterými si tvrdě konkurují.

aliendrone

marci1 >>> Zmíněný příklad bych bral jako nepovedený zákrok, tam tomu rozumím – vypadá to jako pěst na oko. Mně jde o takové ty „normální“ případy – např. tohle: http://zeny.i­prima.cz/sites/de­fault/files/i­mage_crops/ima­ge_620/e/1389025_bre­ast-augmentation-and-after-028_image_620.jpg