Avatar uživatele
hanulka11

Co je pro chlapa romantické?

Doplňuji:
možná to mužští líp vyjádří

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, Losos, kapka, verka, Mili @ před 4908 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mili @

vepřo, knedlo, zelo, pivo.....
Doplňuji:
no a někdy ho uchvátí i nějaká ženská, no…

Upravil/a: Mili @

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Losos

Myslím že tak jednoznačně se na to odpovědět nedá. Jde spíš o to, jestli Váš partner má v sobě cit pro romantiku jako takovou. Pokud ano, pak je pro něj romantická chvíle stejná jako pro ženu, jako pro všechny romantiky :)

Pěkná večeře, hudba, svíčky, film, klidně i květiny, koupel, celkově společné strávení chvíle, ..

Jak jsem ovšem psal, jde o to, jestli v sobě toho romantika dotyčný má, nebo ne. Pokud ano, pak je to jedno :) Romantika je romantikou téměř všude stejnou ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Zažil jsem jako velmi mladý romantickou lásku,kdy jsem chodil s jednou dívkou z Malé Strany v Praze na kafe do malostranské kavárny nebo poseděli při svíčkách a sklence vína v útulné vinárničce.Chodili jsme také si sednout na lavičku na Petřín.Po mnoha letech se tato dívka ke mně přihlásila a prohodila se mnou pár slov před jejím manželem.Rád na ní vzpomínám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

To Mili@:zapomněla jste ještě fotbal u televize s lahváčem v ruce,trenýrkách a nátělníku.:-D

před 4908 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

já se odpovědi radši zdržím, páč prý mám „ženskou duši“, takže ji nebude možno na nikoho aplikovat…

před 4908 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek