hanulka11

Co je pro chlapa romantické?

Doplňuji:
možná to mužští líp vyjádří

Nejlepší odpověď
Mili @

vepřo, knedlo, zelo, pivo.....
Doplňuji:
no a někdy ho uchvátí i nějaká ženská, no…

Další odpovědi
Losos

Myslím že tak jednoznačně se na to odpovědět nedá. Jde spíš o to, jestli Váš partner má v sobě cit pro romantiku jako takovou. Pokud ano, pak je pro něj romantická chvíle stejná jako pro ženu, jako pro všechny romantiky :)

Pěkná večeře, hudba, svíčky, film, klidně i květiny, koupel, celkově společné strávení chvíle, ..

Jak jsem ovšem psal, jde o to, jestli v sobě toho romantika dotyčný má, nebo ne. Pokud ano, pak je to jedno :) Romantika je romantikou téměř všude stejnou ;)

ten který je

Zažil jsem jako velmi mladý romantickou lásku,kdy jsem chodil s jednou dívkou z Malé Strany v Praze na kafe do malostranské kavárny nebo poseděli při svíčkách a sklence vína v útulné vinárničce.Chodili jsme také si sednout na lavičku na Petřín.Po mnoha letech se tato dívka ke mně přihlásila a prohodila se mnou pár slov před jejím manželem.Rád na ní vzpomínám.

ten který je

To Mili@:zapomněla jste ještě fotbal u televize s lahváčem v ruce,trenýrkách a nátělníku.:-D

quentos

já se odpovědi radši zdržím, páč prý mám „ženskou duši“, takže ji nebude možno na nikoho aplikovat…