Avatar uživatele
Kepler

Co je příčinou špatného vážení u osobní váhy?

Na původním bytě ještě před dvěma měsíci vážila přesně a reprodukovatelně. Teď váží divně, i když ji mám položenou na dlažbě. Pochválím ji až při druhém pokusu, kdy zpravidla sleví 1 až 2 kila. Ta váha si mě neváží a dělá si ze mně srandu, sviňa jedna. Přísahám, že se nechytám ani žárovky.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, marci1, aliendrone, Strakar69 před 1758 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
abcd1234

:D
nen8 to jedno jestli mas o kilo vic nebo min?

Upravil/a: abcd1234

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Digitální nebo s ručičkou? Moje digitální váží dle umístění i o 3 kila jinak. I po výměně baterek. Proto občas zajdu do lékárny, kde mají tu chytrou váhu, co ti změří i výšku a BMI ( podle výšky podešve, ovšem zase nepřesně) a vím na čem nejsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Pokud neni vyrobena v Cine, vazi urcite presne. Doporucuji, nevazit se tak casto a zamerit se na jinou cinnost.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Příčinou může být nesprávný postoj. Křivé, nerovnoměrné zatížení senzorů, je fuk, jestli mechanických nebo elektronických, může zkreslovat naměřené hodnoty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Není nic divného že člověk váží každý den jinak. Příčiny zde rozebírat nebudu. těch si musí být vědom každý sám. Na váhu je třeba stoupat stále stejným způsobem včetně rovnoměrného zatížení vodivé pryže, která zatížením mění svůj el. odpor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Já vím co s tím je. Je to ROZBITÝ! ;) :D :D

Ale vážně, osobní váhy pro domácí užití váží obecně tak nějak „od oka“, asi je čas koupit novou, no.
Hle, když ve starém bytě vážila OK a teď ne, je mi jasné, žes při stěhování kontroloval nedotknutelné zásoby demižonů (jako kdyby se kořka mohla zkazit, pche!) – a tohle je výsledek! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud je na baterky, tak jsou už slabé. 🙂 Doporučuji se změřit v pase.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

mosoj: mně nejde o to, že každý den vážím jinak, to je přirozené. Jde o to, že se zvážím IHNED dvakrát po sobě a výsledky nejsou stejné. Ale už jsem na to mezitím přišel: i když je váha na dlažbě, někdy se na ní malinko kolébá – dlažba není úplně rovná. Potom záleží na tom, jak si na váhu stoupnu, jak přenáším váhu apod.

před 1757 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

marci, stav baterie na to nemá vliv. Pokud se vybije, display prostě přestane ukazovat, nic víc.

před 1757 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Alien: hovno rozbitý, i když je skleněná, ale poměrně nová. Mně jenom přivádí k záchvatu smíchu, když cajzli tak nazývají nefunkční věci, i když rozbité jako sklo nejsou. Nefunguje ti zapalování – máš ROZBITÉ auto. No to mě poser…

před 1758 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

abcd: u mně to jedno není, díky dozoru váhy jsem zhubl o 7 kilo. Když se kolem tebe v bazénu dělají mastné kola, tak je to na pováženou.

před 1758 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

IceT: je digitální a podmínka přesné funkce je, že musí být na tvrdém povrchu, třeba na koberci ne-e. Já už to mám, má v tom prsty nestabilní tíhové pole v mém místě. Nebo pravděpodobněji vymývač mozků aliendrone, který mi smazal odpověď na otázku JirkyF, kde jsem ho už podezříval https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-si-vysvetlit-ze-me-ted-nenapadaji-vubec-zadne-otazky Teď je to tuty!

před 1758 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Vážím v kuchyni, kde je plovoucí podlaha, a váha je pokaždé jiná, při posunu třeba o půl metru. Domnívám se, že podlaha je né úplně kvalitně položená, protože třeba v chodbě je pod nohama cítit prohyb. …se budu vážit na chodbě, tam jsou dlaždice:-)

před 1758 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Tedy, to že jsem opominul komentovat otázku z odkazu směřující přímo na moji překrásnou osobu (nevšiml jsem si, nejspíš jsem byl zaneprázdněn jinak) je sice ostuda, ale obvinit mne z BONZÁCTVÍ, to je smrtelná urážka!

Tímto vykopávám válečnou lopatku (a rovnou i smetáček)! :)

Jojo, takhle to dopadá, jeden se snaží ho utěšit ohledně vážení – a pak TOHLE! Tak víš co? Nestěžuj si a buď rád, že máš něco, co udělá z 0 na 100 za 3 vteřiny! ;) :D :D

před 1758 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Já věděl, že tě naseru. Vím, že nebonzuješ, to už tě opustil smysl pro srandu? Hele, do mého Harley Babetson se nestrefuj. Než ty najdeš klíčky do svého Veyrona a nastartuješ ho, já jsem za tu dobu dávno už na Slovensku, heč!

před 1758 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Xixixi! Všechno ti sežeru (jsem mistr světa ve skoku na špek, to je obecně známo), ale že prý směr Slovensko? SLOVENSKO?? Přiblížit se k ambasádě Její démonické… pšššt! Raději to ani nenapíši, anžto by si tě mohla sama VYHLEDAT! To by teprv bylo jak se patří tóčo! ;) :D :D

před 1757 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek