TýnuŠš

Co je právě IN ?

Ahoj, nevíte někdo co je právě ted ,,in" myslim v ohledu obleceni ? :) diky

Nejlepší odpověď
beer

Sorry, ale podobné pseudo problémy neřeším..))

Další odpovědi
anonym

Přál bych ti aby jsi byla nezaměstnaná a takovéto problémy by jsi určitě neměla.V této situaci není problém co je „in“, ale za co si koupit jídlo.Což je problém spodních x milionů lidí.

JuddH

Vy*er se na módu. Nos to, co se líbí tobě, ne?

HonzikPernik

Dloubej se v nose.

Kelt

Zrovna jsem četl Císařovy nové šaty a Chytrou horákyni, tam jsou celkem dobré typy. Když to použiješ, určitě budeš IN (Bohnice)

petulka11

napr converse boty knim leginy a obyc triko to nikdy nezmyzne a neprestane byt in.

gagaga

uplette si svetr, nebo salu s hvezdickami ..hvezdy jsou in :)

  • iv-

ddup

In jsou dupačky pro dospělý 😉
http://dospelac­kedupacky.cz