Znk

Co je nutné pro otevření provozovny na ekolokvidaci vozidel a co vubec eko likvidace znamená?

Je mi jasny, ze potřebuji dílnu, nářadí apod. Mam spíše na mysli jestli je pro to nějaké zvláštní povolení nebo živnost? A jak eko likvidace probíhá? Jestli jde jen o vypuštění provozních kapalin do nějakých speciálních nádrži a pak se auto hned rozebere?

Odpovědi
Drap

Samozřejmě musíš mít schválený provoz od hasičů přes hygienu a zajištěny odběratele, kteří buď dále recyklují, nebo likvidují či ukládají materiál, který tím vznikne.