agentpv

Co je na Ebay „Free Shipping“ to mi zadarmo z USA pošlou věc třeba za 1USD. Budu platit jiné polatky (za staré mince)?

Odpovědi
Edison

Poštovné je zdarma. Pozor ale na jisté věci: I když odesílateli neplatíš poštovné, naše celnice započítá poštovné uvedené na zásilce. Pokud ani na zásilce nebude poštovné uvedeno, může počítat poštovné dle našich tarifů. Dále pozor na to, poštovné se sečte s cenou zboží a pokud přesáhne 22 EUR (eq), budeš dodaňovat dle našich tarifů. A nakonec… pozor na uvedenou cenu zboží: Pokkud se to celňákům nebude pozdávat, projdou internet a nasaděj cenu svojí. Pokud to nenajdou, mohou nasadit cenu jaká by byla v našich obchodech. A u mincí pozor, jestli nejsou v nějakém zvláštnít režimu.