teufl

Co je crew brigada?

Kdyz jsem se divala na brigady v mcdonaldu, je tam napsano crew-brigada. Chtela bych vedet co to ‚crew‘ znamena.

Odpovědi
anonym

„crew“ vysvětluje McDonald takto – http://mcdonal­ds.jobs.cz/co-vas-ceka/kam-se-muzete-vypracovat/crew/?br­and=g2&exportRCM=3488802­&trackingBran­d=www.google.cz&rps=186&­ep=
Ovšem překlad ´banda, sebranka´ vystihuje pracovní podmínky v mekáči asi lépe…
😉

arygnoc

je to skomolenina pre multifunkčného pracovníka (brigádnika) – teda skúseného pracovníka, ktorý môže pracovať/zaskočiť na viacerých pozíciách (napr. kuchyňa, obsluha, upratovanie, kasa, a pod.).

cipango

Crew znamená něco ve smyslu jako „skupina lidí“. Ale co by to mohlo znamenat zrovna v tomto případu, to netuším.