co je 3g sít ?

Odpovědi
anonym

přesně je to popsáno zde .. http://cs.wiki­pedia.org/wiki/3G

jinak ve zkratce lze říci, že tam kde váš telefon najde v dosahu 3G sít můžete použít poměrně hodně rychlé mobilní připojení do internetu.

(… a tam kde najde wifi síť – restaurace, kavárny, atp. – může být ještě rychlejší a dokonce zdarma.)

brezovak

3G je označení pro mobilní sítě 3. generace umožňující vysokorychlostní přenos dat a nové multimediální funkce, například videohovory. Patří do nich i české sítě 3.generace UMTS. Služby spojené s touto generací představují schopnost přenášet obojí – hlas (telefonní hovor) i data (stahovaná data, e-maily, zprávy).