atena11

Co hrát venku s kamarády?

Dobrý den, téměř každý den chodím s kamarády a kamarádky ven ale už nevím e co hrát.Pořád hrajem to samí stop zem, schovka, fotbal a už to hold skoro nikoho nebaví. Problém je že tam jsou různé věky (od 8–14 let. nevíte teda nějaké hry za každý nápad budu vděčná. Jinak ty hry hraje na tzv. „starém hřišti“ kde jsou prolejzačky, houpačka, skluzavka, kolotoč a takový plácek kde se hrají ty míčové hry a pak ještě se na to hřiště napojuju takový jakoby park se dvěma lavičkami a pár jehličnatými stromy (nevím jak to nazvat, park se tomu nedá ani říkat). Poněvadž je to už starší hřiště a necelej kilometr od něj je nově vybudované hřiště tak na to staré nikdo kromě nás nechodí takže tam můžou různě blbnout. Takže děkuji za každý nápad nějaké hry pro víc osob
Doplňuji:
Quimby- děkuji za tipy
jjj123456789– vážně… hry na mobilu? Pokud jste nepochopil(a) mám na mysli nějaké aktivní hry, což jste mohl(a) rozpoznat podle toho co hrajem pořád dokola…

Nejlepší odpověď
Quimby

Co si pamatuju, tak sem hrál ještě maják- někdo stojí na vyvíšeném místě ostatní se někam schovají, nejlíp daleko. On se pak otáčí jen tělem, nesmí hlavou.Když někoho uvídí a řekne jeho jméno, tak dotyčný prohrál.Úkolem je se toho člověka dotknout.
Je to něco jako kombinace semaforu a schovky.
Pak sme hráli pančáp ztratil čepičku, ale to nevím už jak se hraje, něco s barvama to bylo.
Ještě mě napadá klasicky hrát na třetího, ale to je jen vybíjená.
Doplňuji:
*vyvýšeném

Další odpovědi
jjj123456789

Hry na mobilu
Doplňuji:
tak proč chceš tipy, když nechceš změnu?

anonym

Hru ucho- jeden bude hledač,ostatní se můžou pohybovat po čemkoliv,ale ne po trávě,nebo kamenech,zemi(to si třeba určíte)hledač může chodit po čemkoliv. Je dobré to dobre hrát u různých prolízaček,kde se můžete zachytit,ale opatrně. Háček je ten,že hledač chodí po slepu,a pokud u slyší někoho třeba jak chodí(dupot)tak zařve UCHO a jméno toho dotyčného,např. UCHO PEPÍK,buď se Pepík sám přízná,nebo to na něj řeknou spoluhráči,pokud to však Pepík nebyl,tak všichni mlči. Samozřejmě pokud se hledač někoho dotkne,ten končí.

STUDENTKAEVA

No her je spousta ale mě s mími nejvíce bavilo hrát třeba na hasiče na poldy záchranáře (to co jsme znali z televize),dál jsme hráli badminton (a říkali jsme u toho že nastupují mistři a ti nejlepší z nejlepčích),dál jsme ještě jako menší hráli hloupou kuchařku http://www.fo­rexample.cz/vi­ew.php?nazevclan­ku=hry-s-detmi-pro-jarni-odpoledne&cis­loclanku=2011040001
nevím co vás může ještě bavit ale mě příjde dost nudné i to že jste stále na tom starém hřišti..Proč si nezajdete třeba do lesa nebo na nějaký plácek.A co třeba si někam vyjet na kole nebo jít na procházku..
Dál můžete zkusit lukostřelbu (jestli jsi zručná luk si vyrobíš sama někde na netu je určitě návod), a proč když je ted takové horko si nejdete k někomu na zahradu do bazénu..
Her je spousta ale musíte zkusit co vám bude vyhovovat!