savyla

co delat pri priserny bolesti pod levou lopatko a mezi lopatkami?

Je to asi 2 dny co me zaclo strasne bolet pod levou lopatkou a mezi lopatkami a vystreluje to do leve ruky.je mozny ze to mam od uklouznuti.asi pred 2–3 dny jsem se koupala a kdyz jsem sla z koupelny mela jsem mokre nohy a tak nepatrne jsem sklouzla jako nespadlav ale zamotali se mi nohy a vyvazila jsem to.ma s tim nekdo zkusenost co by to mohlo byt.?pripadne nejakou domaci lecbu nebo rovnou k lekari?Díky…

Nejlepší odpověď
badisko

co delat pri priserny bolesti pod levou lopatko a mezi lopatkami?

navstivit lekare

Další odpovědi
Jsemtady

Muzes mit max narazene zebro, u mladych lidi se to anineoperuje max ti to zpevni. Nebo jen pohmozdene, nebo natazenej sval. Bude to asi blbost, dostanes masticku, prasek proti bolesti a lezet. Ale to ti takto neporadime. Val k doktorovi kdyby nahodou.

Dochy

Tipnul bych, ze pri tom uleku a snaze o rychle vyrovnani sis „hla s pateri“. Pokud Te neco takoveho potkalo poprve a nemas zkusenosti (jakoze z dotazu lze predpokladat), pak bez k lekari. Ocekaval bych ze dostanes neco na uvolneni, nebo fyzioterapii.