calimero

Co delat, kdyz zubar udela chybu????

zubař mé přítelkyně prorazil dno zubu až do kosti a po té co se zub na první pohled uklidnil ho zacelil ale problém se zanícenou dásní stále přetrvával po víc jak měsíci jsme navštívili jiného pana zubaře který nám po kontrolním rengenu objasnil celou situaci a řekl nám že přítelkyně o zub přijde!!!
Doplňuji:
potřebuji konstruktivně poradit né politovat!

Nejlepší odpověď
panenka

obratit se s žalobou na stomatologickou komoru

Další odpovědi
MARTI-V

V první řadě změnit zubaře,což už přítelkyně udělala. Potom už asi nic,bohužel zub nezachrání.
Pokud jste myslel nějakou žalobu,tak to by asi nebylo na místě,možná nahlásit na lékařskou komoru,ale jestli s tim bude někdo něco dělat,to je ve hvězdách,vždyť to znáte..
Přítelkyni přeju co nejmíň bolesti!!!

Nuk nuk

V takovémto případě asi skutečně nemáte jinou možnost, než změnit lékaře, což už jste učinili. Pokud ten zjistí, že zub už nelze zachránit, nejspíš ho bude muset vytrhnout.
Co se týče případné žaloby na původního lékaře, jistě to zkusit můžete, ale nevím. Můž manžel kdysi prošel podobným porblémem, ale přeci jen ne v takovém rozsahu, že by nakonec o zub, přišel, takže to skončilo jen výměnou lékaře.

Renča

Možná by šlo zkusit revizního lékaře ve zdravotní pojišťovně.