Avatar uživatele
Usoman

Co dělat, když mi doma vyšly dva antigenní testy pozitivní?

Mám dlouhé volno. Dnes jsem si po dvou dnech teplot udělal dva antigenní testy a oba vyšly pozitivně. Musím ihned volat obvodnímu lékařovi, abych ho o tom informoval anebo stačí ho kontaktovat až po uplynutí 7 dnů od zmíněných provedení testů (po absolvování týdenní izolace)?

Zajímavá 0 před 570 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

Moje znama mela covid a doktor ji podekoval, ze ho nenavstivila a neroznesla to. Poslal ji recept a sla k nemu az po nemoci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Kontaktuj lékaře a on tě pošle na testy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aevul

Upřímně? Nedělal bych si testy. Je mi blbě? Jdu k doktorovi. Není mi blbě? Nedělám si testy. Takhle se toho covidu nikdy nezbavíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Je to na Vás.
Běžná praxe v ordinacích je taková, že pacient s teplotou je otestován antigenním testem (i mimo čekárnu) a odeslán na testovací místo.
Při pozitivitě Vám vystaví DPN, pozve Vás na kontrolu, případně zašle recept. Pokud budete potřebovat pomoc, pro další potíže, covid obtíže, doporučí Vám čas, kdy se máte dostavit.
Pokud lékaři zavoláte, odešle Vás na test hned. Máte jasno. On také (že nemáte chodit do čekárny, mezi lidi, bez respirátoru, ideálně vůbec).
Infekční jste omezený počet dnů. Člověk s teplotami/ho­rečkou, se většinou drží doma a je rád, že je.
Také je na Vás, zda půjdete bezohledně mezi lidi (do obchodu, práce aj.). Roznášet viry, bez respirátoru. /Někdo ho nosí z důvodu prevence, jiný z ohleduplnosti/
Mnoho lidí se doma samo vymarodí, nejsou v práci, nejdou k lékaři.
Brzy se uzdravte :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek