pn65

Co dělat, když SD karta nepřehrává filmy?

Koupil jsem novou micro SD kartu na 32 GB, natáhl jsem do ní filmy, ale mobil mně ji nenahrál do videí v Google Play, kde se normálně přehrají, ale do externího úložiště, odkud se nedají přehrát, přemístění mně mobil nedovolí.

Odpovědi
Cenobita

Pokud se připojíš k PC, můžeš si soubory kopírovat kam chceš. Android umožňuje ve File manageru také kopírovat soubory/files (fajly), ale ovládání je tak trošku složitější k pochopení a chvíli trvá něž se to jeden naučí.

Další problém je s výrobcem, mám jednu zkušenost, že Samsung si nějak ty karty ochraňuje a karta Samsung nefunguje správně jinde než v zařízení Samsung. Ale značky A-data, Kingston a jiné další problémy nemají. Takže je otázkou co je to za značku a zda není omezená. Také Olympus omezuje svoje zařízení.

mosoj

Filmy jsou datově veliké. Nemáš dost místa v interní paměti.
Nicméně z externí karty by to mělo jít přehrávat.