FlAsh_7

Co byste mi přáli vědět o životě na střední škole?

Nejlepší odpověď
Drap

Nic. Vše se dozvíš sám. Zkušenost je nepředatelná.

Další odpovědi
elkon

Nic, příště to piš rovnou srozumitelně.

Kelt

Abys tyto informace zjistil sám pro sebe. Nikdo tě nezná, nezná tvé zájmy, ambice a neví, jakou školu si vybereš a co chceš potom dělat. Třeba nechceš studovat, ale chceš se tam ukrývat a pozorovat holky v šatně. Nevím a do hlavy ti nevidím.

Justin1

Je užitečné vědět, co se tam učí (včetně volitelných předmětů), jaké vybavení škola má (laboratoře, počítačové učebny, studovna, knihovna, posilovna, hudebna a podobně), jak vypadá maturita a jak je nejlepší se na ni připravit.

annas

Nějak nechápu, proč se ptáte na SŚ. V posledních dnes jste stále řešil, kterou vysokou školu si máte vybrat.

Nebo zda mají rodiče právo zasahovat do výběru VŠ. Z vašich otázek, které jste vložil , vyplývá, že chodíte na SŠ, že vás rodiče podceňují kvůli studiu na VŠ.

Když hodně čtete, jak píšete, takže určitě se z literatury dovíte o životě na SŠ. Na každé je to jinak. Už jste se také ptal na výuku.

Opět stačilo vložit otázku do Google a dověděl jste se víc.

https://www.i-skolak.cz/proc-v-dnesni-dobe-maji-studenti-tak-tezky-zivot/

Nassin

Třeba, třeba jestli chodí do tělocvičny kluci s holkami společně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.