PeterkaO

Co, borci, děláte pro to, abyste vydrželi dýl v posteli?

Nejlepší odpověď
seraphico

Dal jsem si do ložnice televizi a od té doby vydržím v posteli i celý den.

Další odpovědi
Justin1

Chodím brzy spát, abych byl v posteli co nejdéle, než bude čas vstávat. O víkendu si ráno poležím o několik desítek minut déle.

nyjono

Podobně jako seraphico, jen na rozdíl od Justin1 chodím spát hodně pozdě a pak taky později vstávám .
Ale s telkou v ložnici vydržím v posteli hodně dlouho 😁 😁

zjentek

Tož draku mě když baba nevzruší (chápej jako nevzpruží, hehe), tak s tím neudělám nic, ani popel, prostě blekota pekota měkota a nepomůže plakat. Takže princip je jasný- baby si z kvalitního sexu odnesou přesně tolik, kolik do něj SAMY VLOŽÍ (!!!) a to tady prosím to jejich plémě NIJAK nediskriminuji, když tvrdím, že v tomhle ohledu nám ženy ZA VŠECHNO MŮŽOU a je-li žena prostě poleno bez barvy chuti zápachu tak od chlapa žádný poleno nedostane a naopak je to ona, kdo se bude moci DISKRIMINAČNĚ ukájet s kámoškami u keců o tom, jaký má doma poleno. NE, všechno je jinak!

A pak tady byla ještě jedna mastička z nějakýho hmyzu a ta jaksi uměla oddálit vyvrcholení i když byl fakt jak poleno a vlastně to byl celej ten princip- už to chtělo ven ale furt to nešlo takže byl jak jak špalek až baby předly až chrochtaly a to bylo ono, jenže název už si nevzpomínám, ale vím, že to existuje. Kupoval jsem ji v USA nebo snad byla grátis k nějaký hračce. Fakt dobrá vychytávka, moja pak ještě 3 dni po aktu mluvila mimozemšťaninou… čili vlastně nonstop, když se z5ně zamyslím. No ale ona byla dílo kámo, já sex fakt rád no ale jí jsem nesahal po frajtra. Nebýt jaká byla, žádná mast by mně nepomohla a NA TO NEZAPOMÍNEJ! Good luck! (;

(Prostě zažil jsem lásku no, co ti mám říct. To je tak jediný, jak můžeš vydržet- žádná atraktivita nepomůže, nic, jen OBOUSTRANNÝ CHTÍČ, anebo blekota, půl šesté, s tím se prostě smiř. (;

KratochKarel

Když jsem měl problémy s erekcí a s věcmi s tím spojenými, tak mi pomohly tady ty tablety https://supere­rekce.cz/7-red-power

_Bůh_

ZJENTOŠ CO TO BYLO ZA MAST OKAMŽITĚ SI VZPOMEŇ

zjentek

D; D; D;

zjentek

…tvl fakt nevím, to víš, kapitalisti! Ale byl to nějakej pomletej hmyz 😃😃😃

cochee

Pomletý hmyz jsou tzv. španělské mušky neboli puchýřník lékařský. Tito brouci (tedy nikoliv mouchy) obsahují látku cantharidin, působící afrodisiakálně, ovšem důležitější info je, že jde o docela drsný jed. Takže v současnosti prodávané „španělské mušky“ obsahují buď syntetický cantharidin v přesně definované míře, anebo, jsouce vyrobeny z opravdového hmyzu, jsou raději naředěny v míře téměř homeopatické, takže účinné látky tam v podstatě nejsou.