Illines

Ciza posta do vasi domacnosti?

Jak s cizou postou zachazite?Ja mam tento problem casty,odesilam zpet, ze adresat tu nebydli a prijde mi to znova.Ani promluva s postakem nestaci,ze to nechci.

Nejlepší odpověď
baghira

Občas se mi to stává (jeden dům má číslo popisné stejné jako my číslo orientační). Při nejbližší příležitosti to vracím na poštu nebo doručovateli (pokud ho zastihnu). A přiznám se, že zjevně a očividně nedůležité zásilky (různé nabídky atd.) prostě zahazuju.
Jednu dobu jsem měl na schránce nalepený štítek s textem „zde NEBYDLÍ pan X Y, bydlí v čísle NN“.

Další odpovědi
hanulka11

nosím to zpět na poštu