Žolíík

citim se osamele, jaksi muzu ziskat naky kamarady nebo radci kamaradky??

Odpovědi
elkon

Za prvé se přestaň chovat jako pako, jestli se tak chováš i ve škole, nebo jinde, tak se nediv. A to, že neumíš rodný jazyk také o něčem svědčí. Podle některých slovních obratů však soudím, že jsi starší, pouze tu na nás hraješ chudinku.

zjentek

Žoli, když máš doma plyšáky od krve, nemůžeš čekat, že z tebe nebudou mít bobky! (;

Kelt

Pokud neumíš napsat ani správně otázku, dělá ti problémy čeština, háčky a čárky ti nic neříkají. To chceš oslnit někoho?

Ametyst

Pokud nebudeš kluk ani holka, ale to, můžeš si za to samo.

Drap

Můžeš, jakým způsobem chceš. Je celá řada způsobů

Fernandooooo

Plyšák utrpel smrt? Je to duležitej detail pri vyrešení tvé osamelosti protože když jsi osamelá muže ti hezky hrabat ale pokud jo tak je to jednoduchý. Nezabíjej plyšáky a možná se ti s lidma poštestí. Zahraj si žolíka jak normalni človek s jinýma lidma a ne jen se sebou. To je vše dekuju za pozornost a preju krásnou temnou noc v mesiční zárí která vyvoláva hruzu.

Drap

Nejsem žádný pedant, ale vidět někoho ať holku nebo kluka, nebo to jak napíše „mislet“ tak si o něj, nebo ji, ani oto neopřu ani kolo

Drap

Nejsem žádný pedant, ale vidět někoho ať holku nebo kluka, nebo to jak napíše „mislet“ tak si o něj, nebo ji, ani oto neopřu ani kolo

Žolíík

ale ja se ptam jak drap?

da ny

Zkus se zeptat psychiatra, až se dostaneš na řadu. Je jich nedostatek a potřebných je mnoho!

Žolíík

ten plysak byla nouze protoze tekla krev muselo jsem neco vymislet

Žolíík

jo a od kdy si kamaradi koukaji na cestinu prosimte zas nebudeeme delat svaty tady

da ny

Kamarádi si také píší sms, na sociálních sítích apod. Dopisy už málo. Hodně se dá špatným projevem (jako jsou ty tvé) pokazit a lidi odradit.