tableťák

Čím vyčistit hadřík na čištění dispeje, aby při dalším čištění nezanechával stopy?

Doplnění: Papírové kapesníčky zas bohužel zanechávají mikro vlákna na dispeji.

Odpovědi
Kepler

Snad jedině vyprat ručně v roztoku saponátu. Já ale hadříky nepoužívám, raději papírový kapesníček, ubrousek nebo panapr. Z něho se špína zpětně neuvolňuje a po použití to vyhodím.

Používám to spolu s přípravkem Clin, takovou lihosaponátovou pěnou ve spreji. Vlákna mi nezůstavájí.

Fyzik

Jestli jde hlavně o mastnotu, tak ideálně izopropylalkohol (IPA) nebo alkohol.