škubánek

Čím se liší den od noci?

Nejlepší odpověď
kropitko

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Noc
trap si trochu hlavičku a na ten den máš odkaz u minulé tvojí otázky v mé odpovědi.

Další odpovědi
annas

Zkus se sama zamyslet – délka dne a noci v různých ročních obdobích – nejdelší den, nejdelší noc, nejkratší den, nejkratší noc, rovnodennost, svit slunce, měsíční svit, hvězdy, tma, světlo. Noc je opakem dne – záleží na různých faktorech – pásmo, roční období atd.

Gwen

Tím, že jak známo, v noci je každá kráva černá.

BIGFOOT

Je to opravdu odlišné.Ve dne chodí mnohem míň strašidel a noční můry se ve dne dostavují jen vyjímečně.Toho si velmi cením.BIGFOOT

pondělí

v noci se děti dělají,ve dne se vychovávají

škubánek

potřebuvala bych to do školy na zítřek . děkuji kdo mi odepíše

kropitko

Ale my víme,že to potřebuješ do školy,ale pokus se to najít v učebnici,určitě jste to probírali,nebo koukni do těch odkazů co jsem ti poslala,není to tak složité. Určitě to všechno víš,jen nevíš,jak to nejlépe definovat. Je lepší,když si na odpověď přijdeš sama,než aby jsme ti napsali přesnou definici.....