Prosím vás, čím se liší tyhle dvě hry? Heroes 3 Armageddon´s Blade a Heroes 3 Might and Magic. Je to stejný, nebo je to lepí, či horší verze? Díky…
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 6137 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
to nejsou dvě rozdílné hry. Hra je pouze Heroes 3 Might and magic. Heroes 3 Armageddon´s Blade je pouze data disk k té hře.Samotnej data disk se nerozjede.K tomu potřebuje mít tu hru.Data disk obsahuje určitý upgrade ke hře, jako nové přidané mise, či další rasy.
| 0 Nominace Nahlásit |
Heroes 3 Armageddon´s Blade je datadisk do Heroes 3, takže bez heroes 3 si Heroes 3 Armageddon´s Blade nezahrajete :) v tom Armag. je pár vylepšení, nové kampaně atp.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |