Hufnágl

Čím rozdrobit polystyrén, který se používá na chránění zboží proti otřesům a deformaci?

===
Rozdrobený chci použít jako zateplení vodoměru, který je v zakopaném sudu asi 80 cm hlubokým.

Nejlepší odpověď
cukrar

Záleží jak hodně kusů a na jak jemno. Já mám drtičku na polystyren. Při menším množství se to nevyplatí, kupte pytek ekostyrenu.

Další odpovědi
ivzez

Já jsem ho nedrobila. Nalámala jsem ho na menší kousky, rozpustila v tetrachloretylenu a používala jako tužidlo.
(Ne na vlasy:)

Drap

Ručně, nebo na nějakém stroji. Skvěle funguje třeba zahradní drtič větví.

Kepler

Zkus ho dát do mrazničky na 24 h, tím zkřehne a pak rozmlátit kladívkem. Jen takový nápad – neověřeno.

elkon

Třeba použít králíkářské pletivo natažené na rámečku, jako struhadlo.

Hufnágl

cukrar
Díky za tip. Těch pár korun mne nezabije, a šachta bude dobře zateplena.

ivzez

Doufám, že se to tak jmenovalo. (Po těch letech…)