ibišek

Čím ošetřujete koženou sedačku? Doporučíte mi nějaké přípravky, třeba i domácí výroby.Co máte ověřené.Děkuji.

Někde jsem četla že se používá Lněný olej a ocet, ale už si nepamatuji poměr.

Nejlepší odpověď
panenka

Olej a ocet na koženou sedačku nepoužívám. Já ošetřuji koženou sedačku Elaskonem, je to takový přípravek v tubě,mají ho v Teta drogerii stojí cca 40,–Kč.

Další odpovědi
anonym

http://www.mi­mibazar.cz/na­vod.php?id=2754 jinak taky pouzivam jarovou vodu

elektrikář

Domácí přípravky bych nepožíval.Ani razantní čistidla. V kůži musí být určité procento tuku jinak praská nejlepší je to co doporučuje vyrobce nebo specielní přípravky k tomu určené. Jsou to smněsi olejů , vosků,lanolínu a rozpoštědel která po aplikaci vyprchají.