lubro21

Chystám se vybílit kuchyň a zároveň nově natřít rámy u dveří. Co mám udělat dříve ?

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych prvni vybílil a až potom natíral!

Další odpovědi
hanulka11

Vymalovat a pak natřít futra a vytřít podlahu a máš to z gruntu

venkovan

Nejdřív koupit barvy, potom vystěhovat nábytek a zbytek zakrýt. Jestli malovat a potom natírat a nebo obráceně je ve své podstatě jedno. I staré rámy pokud jsou postříkané malbou je před natíráním potřeba umýt. Otázkou je čas – pokud chci vše udělat za jeden den, tak zárubně dveří by měly být druhé.
Ale dobrá inspirace – jdu vybílit ledničku.

Já bych nejdřív natřel ty rámy. Jsou totiž občas trochu přetřené i barvou na stěny. Tu bych nejprve z rámu zcela odstranil, přičemž se nejspíš trochu poškodí i malba stěny.

zabloudilova

Ani my jsme se s manžílkem nemohli rozhodnout, jestli si koupíme věci do kuchyně na internetu a nebo počkáme do té doby, než nám zase snad na dlouho otevřou obchody. Po prosincovém znovuzavření jsme to ale vzdali. Vybrali jsme snad správně věci za příznivou cenu na https://www.hmna­bytek.cz/kuchy­ne/. Máte zkušenost s tímto obchůdkem?