iwetax

Chybí mi lišta se nabídkou

Nevím, jestli to pochopíte, co myslím. Když zapnu internet, tak mi tam chybí nahoře lišta s nabídkou : soubor, úpravy, nástroje, nápověda. Např. když se chci kouknout na historii , tak nemůžu. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Bumbes

někde nahoře (např u adresního řádku) pravým myšítkem otevři (klikni) kontextovou nabídku a odfajfkuj „Hlavní nabídka“, u IE to je „Řádek nabídek“.

Další odpovědi
anonym

Historii lze otevřít klávesovou zkratkou CTRL+H

o jaký prohlížeč se jedná ? … mělo by stačit jen klepnout pravým tlačítkem v horní liště (na nějakém tlačítku nástrojového panelu nebo na prázdném místě například) a zde si vybrat co má být zobrazeno

ale například prohlížeče jako opera či chrome mají tuto nabídku skrytou pod tlačítky a v tradiční podobě tam už prakticky není použita