Avatar uživatele
anonym

Nemám ikonu zvuku na liště

mám ji jen na ploše a ve startu, na lištu mi nejde dát, poradí mi někdo? Děkuji
Doplňuji:
zkoušela jsem obojí, ale prostě to nejde, děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, gecco před 3983 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Nabidka start>ovladaci panely>zvuky a zvukova zarizeni >zaskrtnout tam umistit ikonu umistit ikonu hlasitosti na hlavni panel…;D..pot­vrdit..OK ..
Doplňuji:
nebo ji tam mas a jen se ti pri necinosti skryva …a to zase nabidka start >pravym tlacitkem mysi.>Vlastnos­ti>karta hlavni panel..tam otevrit vlastni ..> najit tam hlasitost (repracek) a vybrat polozku >vzdy zobrazit…;D

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Postup viz badisko.
Já jí tam ale také nemám, zvuk jsem si totiž nastavil tak, jak mně vyhovuje, nepotřebuji ji. A pokud je náhodou něco příliš/málo hlasité, zesiluji klávesou na klávesnici 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
badisko

pokud mas windows 7 tak jeste tohle …http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows7/change-how-icons-appear-in-the-notification-area

před 3983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

já mám XP, píše mi to: ovladač na hlavním panelu není možné zobrazit, protože není nainstalován program Ovládání hlasitosti.
Nainstalujte jej pomocí ovl. panelů Přidat nebo odebrat programy, no a to nevím jak, já nejsem na počítače, neumím to, vždy něco zvořu, protože tomu nerozumím.
www prosím, jakou klávesou? Badisko mi to napsal jak pro tydýta, ale stejně mi to nejde, počkám radši na syna, on to podle badiska udělá

před 3983 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

aha tak v tom pripade si otevri ..nabidka start > ovladaci Panely>pridat nebo odebrat hardware ..a dej automaticky aktualizovat …pokud to nepujde napis co mas za notas co PC a najdem ti ovladac zvukovky…

před 3982 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek