Katrous

Chyba s cd sims

Dobrý den chtela bych se zeptat jak napravit nebo upravit cd.V jednom počítači mi jedine tohle cd nejde načíst co s tím?děkuji za odp.
V dalším počítači při instalaci se mi u dvou procent objeví že nejde skopírovat soubor co s tím děkuji za op

Nejlepší odpověď
Ella

zrejme se s CDckemneco stalo, takze uz nebude asi pouzitelne, muze byt poskrabane, nebo na nej nekdo neco vylil a nerekl vam o tom…

Další odpovědi
emba5

Můžete také stáhnout stejnou hru na obrazu disku třeba z cz-torrent a použí svůj aktivační kod pro aktivaci místo cracku

Zdroj: http://tracker­.cztorrent.net/to­rrents/?s=sim­s&t=0