Avatar uživatele
11Gabča

Chvíli počkat, než sám odepíše, a až pak se ho zeptat, nezajde-li se mnou ven, nebo se ho zeptat teď, když neodpovídá?

Ahoj, potřebuji poradit, píšu si s jedním klukem dennodenně a odpovídá okamžitě. Jsem s ním ve třídě, ale tam se s ním bavím míň, protože mi vadí lidi okolo a tak. Chtěla jsem se ho zeptat, jestli se mnou nechce jít ven, ale ve škole mi došlo, že v ten den, kdy jsem se ho chtěla zeptat, nemá čas (ale nebyla jsem si jistá), a tak jsem jen napsala, jestli má dneska něco v plánu. Neodpověděl, neukázalo se ani, že to viděl (že si to přečetl), už je to tři dny, dnes jsem mu napsala ahoj a taky nic, nevím co se děje… Jak to vyřešit?Chvíli počkat, než on sám odepíše, nebo se ho zeptat, co se děje nebo něco v tom smyslu, nebo čekat, až zase něco napíše a pokecáme? Já nevím, poradíte mi prosím? A je vůbec dobré se zeptat, jestli se mnou nechce ven?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1888 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
TiaMa

Odpoveď byla označena jako užitečná

Chvíli počkat než zas napíše a až pak se ho zeptat jestli se mnou nechce jít ven.

Pauza muze byt delsi z ruznych duvodu. Pokud se ho zeptas ted, nebudes vedet, zda neodpovida protoze nechce jit ven nebo jako soucast obecneho neodpovidani. A jen tim sve nejistoty prohloubis.
Co ztratis tim, ze pockas?

Upravil/a: TiaMa

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?11Gabča Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Chvíli počkat než zas napíše a až pak se ho zeptat jestli se mnou nechce jít ven.

Ne jen chvíli. počkej delší chvíli.
Dej mu čas projevit zájem.
Nevnucuj se.

Upravil/a: nyjono

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Palpatine

Mám se zeptat jestli se mnou nechce jít ven.

Tak se zeptej na rovinu, ne? Je to jen venek. Jestli řekne ne, tak to není konec světa. Půjdete příště.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Chvíli počkat než zas napíše a až pak se ho zeptat jestli se mnou nechce jít ven.

Nevnucuj se, jestli má zájem, ozve se, jestli ne, pak je to stejně zbytečné, aby ses snažila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek