rybíz

Chtěli byste si to také zkusit?

http://www.su­per.cz/clanek/42087-banasova-zfackovala-slovenskeho-poslance.html

Nejlepší odpověď
anonym

neuznávám násilí,ale některé naše politiky bych klidně vzala lopatou po hlavě,když nic jiného aspoň by se mi ulevilo

Další odpovědi
iwetax

Napadá mě nudná americká věta : " nastojí mi za to"

led

asi by ma rýchlo rozboleli ruky. Ako poslanec by som to asi mohla beztrestne. Ako občan by som dostala za napadnutie verejného činiteľa (aj keď si to zaslúži)
Tá Banášovej facka bola len imitácia pre verejnosť.