dagry

Chtěli by jste projít nějakou kosmetickou proměnou?

Nemám na mysli plastiku, ale pouze úpravu zevnějšku, jako např.změna účesu, líčení, změna stylu oblékání. Týká se i pánů. I na nich je co upravovat.
Já bych chtěla takovou proměnou projít. Zajímalo by mě, co by ze mě nějaký pracovní tým udělal.

Nejlepší odpověď
BEAES

Já se takových radikálních změn docela bojím, vlasy mám stejné už 18 let a nedovedu si představit změnu, ale něky mě to lákalo… jinak na nějaké líčení není problém jít, zdarma líčí v každé větší parfumerce. Tak to zkuste, třeba budete spokojená.

Další odpovědi
hanulka11

Tak to bych šla taky a nechat jim volnou ruku, možná bych se ani nepoznala. Jen nevím jestli v dobrém slova smyslu, nebo opačně.

anonym

určitě byste se nestačila divit,stačí trochu změnit účes i líčení a najednou jste naprosto někdo jiný,nemusíte jít zrovna k chirurgovi a dobrý kosmetický salon vás omládne o několik let,můžete to dokonce zkusit sama,jestli je ve vašem okolí kosmetický salon který to poskytuje stačí jím donést vaší fotku a oni vám přes počítač navrhnou několik účesů,přesně zjistíte jak byste vypadala s dlouhými,či krátkými vlasy,nebo jaká barva vám nejvíc sluší,a podle toho se pak postupuje

ten který je

V tomto případě mají ženy moje naprosté pochopení,kromně zvětšování prsou.Jinak co se týče mé osoby,nemíním se sebou dělat nic,kromně hygieny a čistého oblečení.Až začnou šedivět vlasy,nemíním si je barvit.U žen je to něco jiného.Mám rád když je žena čistotná,upravená a chová se jako žena a ne jako chlap.

panenka

Ano šla bych do toho když to vidím v televizi jak dokáže ta proměna holky změnit myslím si že by to bylo supr ta proměna.

iceT

Ja bych se vymenila uplne cela…ale stacila by i vymena hlavy.:-)

vecernice

Jednou jsem dostala podobnou proměnu k narozeninám­.Vydržela jsem vytrhání jednoho obočí a ještě ne docela a to druhý už jsem nedovolila.To jak mě slečna namalovala se mi vůbec nelíbilo a necítila jsem se v tom dobře.Ale na druhou stranu,když kolikrát vidím u někoho proměnu,tak se mi to většinou líbí.Asi jsem nějaká divná.Mám prostě ráda svoje.

novaklen

Já bych teda nějakou radikální proměnu asi úplně nechtěla. Jsem spokojená s tím, jak vypadám. Dřív jsem ale až tak nebyla. Myslím si, že za to, že teď jsem spokojená dost může i to, že jsem pravidelně začala chodit na kosmetiku sem: https://beautiful-me.cz/kosmetika Dřív jsem například měla docela velké problémy s pletí, ale od té doby, co jsem se o ni víc začala starat je to mnohem lepší a díky tomu jsem sama se sebou i spokojenější.

dagry

Pro BEAES – tak to já se změn zas až tak nebojím. Já své okolí celkem pravidelně šokuji nějakou změnou zevnějšku. Ikdyž teď už se krotím, protože přeci už mi není 30 !! Ale barvu vlasů jsem právě celkem radikálně změnila zrovna včera.(Když se dívám na svůj avatar, tak s tou barvou se teď ztotožňuju úplně přesně). To já vůbec neřeším a malovat se maluju taky, ale přece jenom od odborníků je to jiné. Takže se holky toho nebojte a při podzimu se ještě trošku proměňte 🙂.

anonym

máte Dagry pravdu,kdo se bojí nesmí do lesa,jen to Beaes zkuste,dobrý kadeřník i kosmetička vám poradí,nebo zkuste ten program o kterém jsem psala,mám stím zkušenosti tak můžu experimentovat co hrdlo ráčí